24 пари черкащан одружаться у День закоханих

Цього дня стало популярно вінчатися. Вважається, що 14 лютого і птахи вибирають собі пару. У нас на День святого Валентина у рацсах зазвичай немає ажіотажу. Та особливість цього року та, що свято припадає на передостанню неділю перед Великим постом, віруєш — встигни взяти шлюб до посту.  Є ще одна перевага створення сім’ї «на Валентина»: хіба забудеш таку дату одруження?

Традиції святкування Дня закоханих у світі

Так, у французів у День святого Валентина прийнято дарувати коштовності. Саме тут ввели «валентинки» як любовні послання-чотиривірші.

В Англії ворожать — незаміжні кидають у річку згорнуті клаптики паперу з написаними на них іменами. Ім’я судженого читай на папірці, який спливе першим.

Американки, користуючись святом, роблять пропозицію одружитись — за традицією, парубок відмовити не може. Хіба як компенсацію можна зажадати шовкове червоне плаття.

Серйозні німці вважають кохання чимось на зразок тихого божевілля, тож цього дня прикрашають психіатричні лікарні яскраво-червоними стрічками, а в каплицях проводять спеціальні богослужіння.

Поляки воліють цього дня спокійно відвідувати Поз­нанську метрополію, де, за повір’ям, покояться мощі святого Валентина.

В Італії цей день називається «солодкий» — дарують коханій подарунки, переважно солодощі. У романтичній Данії люди посилають одне одному засушені білі квіти.

В Японії День святого Валентина більше схожий на «8 Березня для чоловіків», і найпоширеніший подарунок — шоколад. Азартні японці також влаштовують змагання на найгучніше зізнання у коханні.

А от у Саудівській Аравії це свято… офіційно заборонене, під страхом великих штрафів. Магазинам зась торгувати тим, що є символікою свята. Навіть червоними трояндами.

Такі престороги аравійців стають більш зрозумілі, якщо поглянути на Ямайку.  На модних курортах  тут проводять «голі весілля» з вінчанням…