Черкащанин привіз «золото» Всеукраїнської Універсіади

Аспірант Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Денис Нечипоренко привіз із Харкова "золото" Всеукраїнської Універсіади з легкої атлетики.

В Універсіаді взяли участь понад 450 спортсменів-студентів із усієї України. За результатами змагань команда Черкаської області посіла 9 загальнокомандне місце. Це один із кращих результатів, які показувала наша збірна на подібних змаганнях.

Найуспішнішим в команді став Денис Нечипоренко. Він подолав 400-метрову дистанцію з бар’єром за 51,27 секунди та посів перше місце.

Цією перемогою Денис виборов путівку на Всесвітню універсіаду, яка відбудеться в липні в Південній Кореї.
Черкаський спортсмен і раніше отримував перемоги у престижних спортивних змаганнях. Виграв Універсіаду два роки тому. У 2013 і 2014 роках став переможцем чемпіонатів України, був сьомий на командному Чемпіонаті Європи, на індивідуальному Чемпіонаті Європи потрапив у півфінал.

Утім, з особливою теплотою Денис згадує свою першу перемогу в Чемпіонаті України, яку отримав ще одинадцятикласником.

Він зізнається, що займатися цим видом спорту почав із 15 років. До того були плавання, гімнастика, футбол.

«Мені подобаються індивідуальні види спорту, де все залежить лише від твоїх зусиль, а не від команди», – каже спортсмен.

Зараз Денис Нечипоренко навчається в аспірантурі, викладає й інтенсивно тренується. Адже його заповітна мрія – потрапити на Олімпійські ігри.

В університеті радіють його перемогам. За останню з них та з нагоди Фестивалю науки Денису і його тренеру Леоніду Нечипоренку вручили грошові премії.