Замовляючи тексти для створення і просування сайтів у Львові, зверніть увагу на те, з якою періодичністю повторюється ключове слово на сайті. Ця періодичність повинна бути близько 5%. Перевірити такі показники для текстів вашого сайту можна на різних безкоштовних сервісах. Цей показник називається «щільність входження» ключового слова. Довжина текстів для успішного просування сайту повинна бути від 2 до 7 тисяч знаків.
Існують певні команди для роботів пошукових систем, звані «метатегах». Метатег «Title» (заголовок) прописує назва сайту для пошукових систем, метатег «Description» (опис) вказує інформацію, яка з'явиться на пошуку Яндекс або Гугла прямо під заголовком вашого сайту. Метатег «Keywords» задає роботам ключові слова, за якими він буде просувати ваш сайт якомога вище. Всі ці метатеги вашого сайту повинні містити саме ті ключові слова, за якими ви просуваєте сторінку сайту.
Якщо на вашому сайті є посилання на будь-які інші сайти, пам'ятайте, що це знижує вагу вашого сайту для пошукових систем і збільшує вагу тих сайтів, на які ведуть ваші посилання. Тому такі посилання треба прибрати або закрити тегами «nofollow» і «noindex».
Якщо ваш сайт зроблений на спеціальних платформах, таких, як «Джумла і« Вордпресс », можливе створення цими платформами дублів сторінок, що погіршує просування сайту.
Наявність дублів можна перевірити в інтернеті і прибрати за допомогою спеціальних безкоштовних сервісів. Для програми «Вордпресс» можна безкоштовно завантажити спеціальний плагін, який покаже вам непотрібні посилання, які можна прибрати.
Для пошукових систем також має значення, з якою періодичністю ви оновлюєте інформацію на сайті. Як відомо, пошукові системи люблять велику кількість свіжої інформації, тому не забувайте оновлювати тексти. Для кращого розуміння питання просування сайту рекомендується записатися на онлайн курс SEO у Львові де спеціалістом зі Львова розкриваються усі секрети, виводу сайту у топ.
Якщо ви будете оновлювати інформацію рідко, пошукові системи будуть індексувати ваші сторінки приблизно один раз на місяць. Але якщо вони помітять, що тексти та зображення оновлюються швидше, то будуть навідуватися до вас частіше, а значить частіше будуть піднімати ваш сайт в пошуку після кожного зафіксованого ними оновлення. Поступово, з досвідом, ви знайдете оптимальну періодичність внесення змін. На нашу думку, найкраще робити це раз на тиждень, наприклад, додаючи при цьому текст як мінімум з чотирьох абзаців. При цьому бажано дотримуватися тимчасової режим, пошуковим системам це сподобається.
Періодично додавайте нові сторінки. Особливо важливо зробити так, щоб назва сторінки і її заголовки точно відповідали ключовим словами, за якими ви просуваєте сайт в цілому або окремі його сторінки.