Картинки по запросу ваннаПеред тим, як почати ремонт ванної кімнати, кожен з нас замислюється про заміну старої ванни на нову, але це не всім по кишені.

На жаль, як показує практика, вибрати нову міцну ванну, покриту якісною емаллю – справа непроста. У нашій практиці неодноразово трапляються випадки коли люди купують ванну ціною в 7.000-8.000 гривень, а через 2 роки експлуатації емальована або акрилова ванна жовтіє і стає шорсткою. Це свідчить про те, що не завжди висока ціна виробу підтверджує високу якість роботи виробника.

Прекрасною альтернативою купівлі ванни є її реставрація. На сьогоднішній день найпопулярніший метод реставрації – це наливна ванна. Назва говорить сама за себе. Матеріал – рідкий акрил. Спосіб нанесення – наливом. Тобто, ванна заливається самовирівнюючим наливним акрилом, який розподіляється по поверхні, не залишаючи патьоків і напливів.

Пройшовши за посиланням, ви можете замовити реставрацію ванни за вигідною ціною.

Реставрація відколів емалі ванн

Використовувати наливний акрил можна не тільки для повної реставрації ванни, але і для часткового (точкового) ремонту емалевого покриття. Відреставрувати можна все: відколи, вибоїни, тріщини, наскрізні діри. Як це можна зробити ви можете дізнатися на https://restavrator.te.ua/lviv2.html.

Наприклад, головним недоліком недорогих акрилових ванн і душових піддонів є утворення глибоких, а іноді наскрізних тріщин. Сталеві ванни відомі утворенням наскрізних дірок біля зливу. В такому випадку ремонтується тільки пошкоджена ділянку ванни (душового піддону).

Реставрацію відколів емалі ванни рідким акрилом можна також зробити самостійно, керуючись консультацією майстра.

Варто пам'ятати, що ванна покрита рідким акрилом, фарбою або емаллю вимагає делікатного догляду. Для чищення поверхні використовуйте м'яку губку і делікатні миючі засоби.