Сучасне сільське господарство, яке націлене на підвищення врожайності та підвищення якості і екологічних стандартів врожаю, використовує інноваційні методи захисту врожаю. Одним з таких дій є використання так званих ад'ювантов, які позитивно впливають не тільки на захист сільськогосподарських культур, а й на їх зростання. Однак варто співпрацювати з хорошим магазином, який пропонує тільки якісні товари наприклад https://vseroste.com.ua/fungitsid-charivnik-20-gr-protecton.
Для боротьби з бур'янами, хворобами і шкідниками культурних рослин використовують хімічні, механічні, агротехнічні та біологічні методи, причому найкращий результат досягається при їхньому раціональному поєднанні.
Треба відзначити, що хімічні методи більш відомі, через те, що промисловість випускає досить великий асортимент хімічних засобів захисту рослин (отрутохімікатів), які є у продажу. Ці кошти ні в якому разі не можна плутати і об'єднувати з хімічними добривами, тому, що вплив хімічних засобів захисту протилежно впливу хімічних добрив. Треба вміти розрізняти хімічні засоби захисту і знати, на який вид або сімейство рослин, на який збудник хвороби або на яких комах-шкідників вони впливають, бо в більшості випадків хімічні засоби захисту мають строго певний об'єкт впливу.
Здавалося б, що хімічні методи менш клопітно: розвів у воді ядохимикат в потрібній концентрації, обприскали рослину - і все в порядку. Це глибока помилка! Для того щоб грамотно застосовувати отрутохімікати, не завдаючи шкоди рослинам, корисним комахам, самому собі та особливо своїм дітям, треба строго дотримуватися як правил їх зберігання, так і умови їх застосування.
Хімічні методи боротьби - це використання хімічних препаратів (пестицидів). Залежно від об'єкта впливу пестициди поділяють на:
- інсектициди - засоби для знищення шкідливих комах; серед інсектицидів виділяють овіциди (хлорофос, карбофос, трихлорметафос-3, бензофосфат, ровікурт, ізофен і зелене мило), що діють на яйця комах, і лярвіціди (нітрафен і олеокупріт), що діють на личинки гусениць;
- акарициди - кошти для знищення рослинно-ядних кліщів (кельтан, колоїдна сірка, сульфарід, карбофос, мелена сірка і ізофен);
- лімаціди - кошти для знищення молюсків-слимаків (метальдегід);
- нематоциди - кошти для знищення нематод (карбатіоном і тіазон). Нематоциди високотоксичні;
- гербіциди на https://vseroste.com.ua/gerbitsid-oberig-100-ml-protecton - засоби для знищення бур'янів (2,4-Д - аминная сіль, делалон і глин);
- зооциди - кошти для боротьби з гризунами (зоокумарин);
- бактерициди - засоби проти бактерій - збудників хвороб рослин (фітобактеріоміцін і фітофлавін-100);
- фунгіциди на https://vseroste.com.ua/fungitsid-skor-2-ml-syngenta - засоби проти збудників грибних захворювань (бордоська суміш, хлорокис міді, мідний і залізний купорос, мелена і колоїдна сера.паста-сульфарід, полікарбацин і Поліху).