Мансарда – це приміщення з похилим дахом. До 18 століття горища не використовувалися, як житлові приміщення, але французький архітектор Франсуа Мансард змінив цей недолік. Сьогодні мансарда може використовуватися, як повноцінна житлова кімната або, як кімната для відпочинку. Тому мансардні вікна купити (http://ganok.com.ua/mansardni-vikna/) стало необхідністю. Однак мансардне вікно відрізняється від традиційного фасадного аналога тим, що воно встановлюється під кутом від 45 до 70 градусів.

Особливості мансардних вікон

Установка мансардних вікон під нахилом тягне за собою збільшення інтенсивності природного впливу на їх конструкцію. Цей факт необхідно враховувати, коли встановлюєте корок настінний ціна львів (http://ganok.com.ua/korok-wicanders/korok-nastinniy/) та проектуєте вікна, тому конструкція повинна володіти наступними характеристиками:

- підвищена міцність рами;

- більш точні розміри рами;

- більш високі теплоізоляційні властивості.

Існують мансардні вікна, які встановлюються над дахом в окремій коробці. Це дозволяє змінювати кут нахилу вікна відносно даху, вони називаються вертикальними. Але найбільш поширений варіант – це мансардне вікно, яке вбудовується в конструкцію даху під кутом (похилі).

Конструкція мансардного вікна включає в себе кілька складових елементів:

  • рама з деревини або пластику (ПВХ);

  • оклад мансардного вікна – це конструкція кріплення вікна до даху (виступ над рівнем даху);

  • стулка – поворотна частина вікна, вбудована в раму;

  • склопакет – це герметична конструкція, що складається з декількох стекол;

  • фурнітура – це всі механізми вікна (замки, ручки, навіси, кріплення тощо).

Конструкція мансардного вікна - пластикове або дерев'яне мансардне вікно. Пластик і деревина – це основні будівельні матеріали львів (http://ganok.com.ua/) для виготовлення віконних профілів. Постає питання, який матеріал краще вибрати. Якщо особистих переваг варіантів немає, то можна спробувати порівняти їх характеристики і вибрати переможця.