У будь-якій закордонній поїздці може знадобитися звернення до лікаря. Якщо на батьківщині вартість медичних послуг передбачувана і зрозуміла, то за кордоном доводиться оплачувати величезні рахунки, найчастіше тільки за лікарську консультацію.
Сенс туристичного страхування полягає в тому, щоб перекласти на компанію витрати на медобслуговування в чужій країні. Це означає, що застрахований за умови дотримання правил поводження, може розраховувати на те, що компанія сплатить певну частину лікарських послуг.
Оформити такий поліс можна в компанії «Salamandra» на сайті https://salamandra.ua.
Настав страховий випадок: порядок дій
Головне правило: не звертайтеся за медичною допомогою самостійно. При настанні події, за який згідно з умовами договору повинна платити компанія, зателефонуйте агенту. Номери його телефонів завжди вказані на бланку придбаного документа.
Спеціаліст підбере вам медичний заклад, куди ви повинні будете звернутися і призначити час візиту, або ж - як альтернатива - страховий агент самостійно може провести необхідні переговори. В цьому випадку вам залишиться просто з'явитися до лікаря в заздалегідь обумовлений час.
Це правило можна обійти, але тільки в разі різкого і раптового погіршення стану, коли попередній дзвінок фахівця не представляється можливим. В такому випадку слід проінформувати страхову компанію відразу ж після надання медичної допомоги.
Договором може бути передбачений компенсаційний порядок врегулювання. Тоді вам доведеться оплатити витрати самостійно і зберегти всі підтверджуючі документи з медичної установи.
Вартість поліса: з чого вона складається?
Існують три фактори, що впливають на вартість кінцевого продукту:
- Кількість страхових випадків, включених в поліс.
- Тривалість перебування в чужій країні.
- Країна призначення.
У компанії «Salamandra» є три тарифу, молодший з яких має на увазі компенсацію виключно за медичні послуги, а старший включає в себе інші ризики: нещасний випадок, викрадення або втрата багажу, лікування COVID-19. Таким чином зі збільшенням вартості поліса збільшується захищеність мандрівника в закордонній поїздці.
Коли слід оформляти страховий поліс?
Документ корисний в будь-якому зарубіжному подорожі, бо дає змогу мінімізувати витрати на медичне обслуговування в іншій країні. У деяких випадках - наприклад, при подачі на шенгенську візу особою, яка не має закордонного паспорта нового покоління - туристична страховка стає обов'язковим документом.