Ви в захваті від американських комедій, в яких постійно метають торт в обличчя? Або ви перебуваєте у сварці з близьким другом і бажаєте пробачити його образи, символічно висловивши помсту? Не слідуйте загальновизнаному жесту, довіртеся настільній грі, яка внесе в цей захоплюючий момент частку несподіванки. Вивчайте огляд настільної гри «Пиріг в обличчя», швидше купуйте та долучайтеся до захоплюючих веселощів.
Правила гри
Ігровий набір дещо відрізняється від звичних «настілок». Тут ви не знайдете картонної картки, фішок чи кубиків. Тут все по серйозному: метальний пристрій, який після складання відправлятиме харчові снаряди в обличчя винуватця урочистості, і рулетка, що визначає фарт. Адже може статися й таке, що торт не полетить чи не долетить.
Правила гри наполягають на тому, щоб спочатку було зібрано метальний пристрій. Послідовність дій докладно викладена у посібнику, яке постачається разом із ігровим набором. Далі учасники гри по черзі поміщають обличчя в отвір та крутять рулетку. Цифра, що випала, визначає кількість оборотів, на яку необхідно заводити метальну руку.
Особливості ігрового набору
У грі достатньо випадкових факторів. Рулетка, поруч із цифрами від 1 до 4, здатна видати два результати, іменовані, як «бездіяльність» і «зміна ходу». Більше того, чотири програми роботи метальної руки діють по-різному і часом не адресують пиріг в обличчя. Втім, окрім пирога в ківш можна класти крем, желе, вершки чи гірчицю з кетчупом.
Головна умова для безперешкодної гри – наявність вологих серветок. Ними варто запастися заздалегідь. Ігровий процес передбачає перемогу. Її можна присвоїти на підставі різних факторів. Наприклад, переможцем може стати найбільш фартовий учасник, читай той, у кого пиріг прилетів найменшу кількість разів. Також переможця можна визначити за турнірною таблицею на підставі сумарної кількості очок рулетки, які не призвели до пострілу.
У чому відмінність від схожих ігор
Торт в обличчя відноситься до сегменту настільних ігор, що вимагають активних дій. Візуалізувати спроби в реальному часі також вимагають і Джанга, і Твістер. Це довколишні конкуренти обговорюваного змагання та зовсім відмінні від нього за ігровим принципом. У «Джангу» вам пропонується збудувати вежу і потім поступово розібрати її, уникнувши руйнування. А у «Твістері» вам доведеться займати неоднозначні положення на полі, щоб здобути перемогу над суперником.
Кому варто купити гру «Пиріг в обличчя»
Ігровий набір однаково буде корисним і дорослим, дітям, які бажають неабияк повеселитися. Кількість учасників має бути не менше двох, а вік наймолодшого – не менше 5 років. Вам варто однозначно купити гру, якщо ваш суперник неабияк насолив вам і вимагає щадної відплати. Також гра стане чудовим приводом для веселого проведення часу компанії молодих людей.