Неокласика - гідна спадщина класичного стилю, шик стриманих ліній і натуральних тонів, відсутність відтінків, що кричать, і симетрія ліній. Це стиль нової аристократії, резиденцій дипломатів, послів та королів, з акцентами на витонченість та якість натуральних тканин та матеріалів.
Ар-деко – це обтічність у всьому та поєднання екзотики з сучасністю, дерева зі слоновою кісткою, а кераміки з тканиною. Саме в такому інтер'єрі простір довкола заповнять скульптури жіночих фігур, хитромудрі візерунки, плавні лінії. Основне завдання дизайнера тут – створити простір, де кожна деталь гармонійно поєднується з іншими, радує не тільки око, але й приємно навпомацки.
Американський стиль – синонім багатства та розкоші. Але виявляються вони не в достатку золота і гобеленів, а у великій площі приміщення, якісних оздоблювальних матеріалах, дорогих дизайнерських меблів. Оскільки американський дизайн інтер'єру відрізняє відсутність стін та перегородок, тут дуже важливе зонування. Необхідний ефект досягається за допомогою меблевих ансамблів, освітлення та килимів на підлозі. Тут дуже важливо правильно підібрати розмір меблів, адже величезні вікна, високі стелі та розмір простору потребують особливої уваги до деталей.
Contemporary – сучасне переосмислення простору, м'яке та затишне змішання стилів (схоже на еклектику, але ніжніше). Цей стиль відрізняє любов до інтер'єрного живопису, яскраві кольорові акценти в оформленні, модні поєднання кольорів та зручні, стильні меблі.
Хай тек – ідеальний дизайн для ТРЦ та офісних будівель кам'яних джунглів. Вимагає великих площ, скла та металу, висоти та простору. У ньому немає домашньої м'якості чи затишку, його серце – ритм великого міста. Це дизайн безмежних можливостей та простору для фантазії.
Лофт – також родом із США, цей вид дизайну інтер'єру продовжує тему американського. Акцент у ньому робиться на великій кількості відкритого простору, відсутності зайвих перегородок і стін. Але на відміну від комфорту ідеальної обробки стін та м'якого зонування, лофт відрізняє зовсім інша стилізація. Цегляні стіни без оздоблення, цементна підлога, труби під стелею, неприкриті дроти та лампи з яскравим спрямованим світлом. Ідеально підходить для творчих майстерень, вільних просторів, дизайну сучасних двокімнатних квартир.
Шале або інтер'єр альпійського будиночка – втілена надійність та комфорт. Те, що потрібно для заміських будинків та котеджів. Девіз цього дизайну – максимум натуральності. Дерево та камінь, хутра та глина – ось головні складові цього стилю. Інтер'єр у стилі шале створює стійке відчуття відпочинку у горах. Саме тут найкраще виглядає камін, стіл зі скла та дерева, шкіри на підлозі. Простота та комфорт, які дорогого коштують.
Ф'южн – це чисте дизайнерське хуліганство. В його основі – емоції, особистий смак та поєднання неймовірних форм та кольорів, фактур та матеріалів. Такий дизайн може відрізнятися буйством фарб, сусідством звіриних принтів і картатих пледів, багатих тканин і гладких стін. Тут все дарує великий простор для створення унікальних варіантів авторського дизайну інтер'єру.
Еклектика - найскладніший стиль, що вимагає величезної майстерності дизайнера. Головне завдання тут - поєднувати непоєднуване, об'єднати все навколо в загальній стилістиці кольору або форми. Ідеально для тих, хто мислить без рамок та хоче підкреслити максимум своєї внутрішньої свободи.
Прованс – максимальна простота та комфорт, актуальна завжди. Цей стиль, що прийшов із Франції, відрізняють пастельні кольори у всьому, легкі тканини, прозорі шторки, велика кількість живих квітів, рюшиків, дрібничок.