Сучасні слухові апарати є сьогодні найпопулярнішим та ефективнішим способом покращення слуху. Вони допомагають скоригувати практично будь-яку втрату слуху (глухуватість) за допомогою новітніх технологій, які були недоступні у пристроях, створених у минулі роки.
Купити слухові апарати в Україні можна на сайті інтернет-магазину reoton.com.ua!
Сьогодні людині з приглухуватістю доступний великий вибір слухових апаратів різних стилів і розмірів, на будь-який смак, спосіб життя та фінансові можливості. Ціни на слухові апарати, представлені в інтернет-магазині reoton.com.ua, вам сподобаються.
Як влаштований слуховий апарат?
Слуховий апарат — це непомітний електронний пристрій для корекції приглухуватості різного ступеня, який посилює звуки на певних частотах, щоб людина з поганим слухом могла добре чути як в тихій, так і в шумній обстановці, спілкуватися і бути активною і успішною в роботі та повсякденних справах.
Слуховий апарат складається з наступних основних частин:
- мікрофони - приймає вхідні звуки;
- підсилювач - обробляє і посилює звуки;
- динамік - посилає оброблені звуки потрібної гучності у вухо;
- батарейний відсік для елементів живлення (батарейок) або акумулятора;
- вушний вкладиш - забезпечує передачу звуку у вуха і фіксує слуховий апарат на вусі.
Вхідні звуки надходять через мікрофон, який перетворює звукові хвилі на електричні сигнали і передає їх на підсилювач. Підсилювач, у свою чергу, збільшує потужність цих сигналів і потім відправляє через динамік у вухо звуки необхідної гучності.
Прочитати відгуки на сучасні слухові апарати ви можете прямо зараз на сайті інтернет-магазину reoton.com.ua!
Сучасні моделі містять додаткові функції та технології, які дають користувачеві високу якість звуку, усувають свист зворотного зв'язку, допомагають впоратися з шумом у вухах, забезпечують пряме підключення до смартфону та інших електронних гаджетів бездротовою мережею, наприклад, через Bluetooth та багато іншого.
Як слухові апарати можуть покращити слух?
Слуховий апарат посилює звуки лише з тих частотах, у яких людина погано чує і розбирає мова. Це відрізняє слуховий апарат від побутового підсилювача слуху, який робить гучними всі звуки одночасно – потрібні та непотрібні. Оцінити ефект від підсилювача звуку можна, наприклад, слухаючи музику в навушниках на дуже великій гучності протягом тривалого часу. Головний біль – часті скарги тих, хто вирішив спробувати подібні пристрої.
Рівень гучності та діапазон частот, у яких потрібне посилення, визначає лікар-сурдолог після того, як буде виконано перевірку слуху та отримано аудіограму, на якій 2 графіки (червоний – для правого вуха, синій – для лівого) показують для кожного вуха окремо, на яких частотах є порушення слуху.