Шанувальникам гарних фільмів не обов’язково відвідувати громадські зали для перегляду цікавої стрічки. Можна влаштувати власний кінозал у себе вдома. І хоча нові прем’єри деякий час будуть недоступні, це не заважатиме щодня насолоджуватися іншими улюбленими фільмами. Не потрібно стояти в чергах за білетом та стаканом лимонаду, підлаштовуватися під час відповідного сеансу та ділити перегляд з багатьма незнайомими людьми. Головна умова домашнього кінотеатру — правильно підібраний телевізор.

50717141847_72460eeca9_b.jpg

Яскравість та реальність зображення на екрані

Зануритися у світ кіно через якісно подану картину — саме з такою метою кіномани вибирають пристрій для дому. Досягти бажаного ефекту може телевізор з роздільною здатністю 4K, що забезпечує чіткість та контрастність зображення. Важливі складові для гарного візуального контенту — висока деталізація та яскравість кольорів. Для перегляду фільму компанією велику роль відіграє кут огляду. Він гарантує оптимальну подачу картинки не тільки глядачам, що знаходяться навпроти екрана, а й тим, які розташувалися збоку. Отже, потрібно звернути увагу на такі характеристики:

  1. Роздільна здатність. Популярний формат — 4K, який зустрічається в моделях від 40 дюймів.
  2. Матриця. Більшість користувачів вибирають IPS із великим кутом огляду та чіткістю зображення. Хоча вже активно використовується її покращена версія ADS.
  3. 3D-зображення. Завдяки спеціальним окулярам глядач отримує об’ємне відео з ефектом власної участі в кадрі.
  4. Яскравість. Для темних приміщень краще вибирати моделі з показником в 400 кд/м2, для сонячних кімнат — 500–600 кд/м2.
  5. HDR. Ця опція сприяє кращому перенесенню кольорів та гарній деталізації картинки.

Однак потрібно пам’ятати, що більше новітніх технологій використовується в пристрої, то вище буде його вартість. І тим краще можна насолодитися переглядом гарного кіно.

Розмір та форма телевізора

Помилково думати, що моделі невеликої діагоналі не можуть якісно відтворювати відображення. Діагональ вибирається з урахуванням місця розташування девайса. Для тонкої стіни недостатньої міцності не варто вибирати великий телевізор. Те ж саме стосується маленької кімнати. При цьому модель 32 дюйми здатна відтворити картинку в HD якості. Для домашнього кінозалу потрібен варіант мінімум на 55 дюймів.

Виробники вже давно почали пропонувати користувачам вигнуті телевізори. Такі моделі мають як вірних шанувальників, так і тих, хто критикує таку форму. Вигнута модель розрахована на одного-двох глядачів під час перегляду фільму. А от для великої компанії це не кращий варіант. Адже через обмежений кут огляду користувачі, які розташувалися з боку екрана, не мають можливості повноцінно насолодитися кінострічкою.

Вибираючи телевізор для перегляду фільмів вдома, необхідно детально ознайомлюватися з вбудованими технологіями, що впливають на якість подачі картинки.