Ноутбуки є практично у всіх. Вони дозволяють спростити виконання справ, вчитися та працювати, тому зовсім не дивно, що вони зуміли витіснити стаціонарні ПК. В інтернет-магазині ноутбуків пропонується їхня велика кількість, а у покупця, з'являється стільки ж питань: чи потрібно проводити налаштування? Яку модель придбати? Але, якщо з вибором моделі все ґрунтується на особистих побажаннях, то у питанні проведення налаштування можуть виникнути складності.

Навіщо потрібний обліковий запис і чи потрібно його робити?

Раніше про обліковий запис на ПК мало хто чув, але тепер він зустрічається скрізь. До нього підв'язується пошта, історія пошуку у браузері, створюється пароль та інше. Обліковий запис буде актуальним для тих пристроїв, які ви берете на роботу. При використанні ноутбука вдома його все одно доведеться зробити, так як вся сучасна техніка вимагає виконання цього правила.

Заводські програми

Купуючи нову техніку, завжди можна знайти заводські програми, більшість із яких не потрібна. Поширеним варіантом буде пробна версія антивірусу, після чого за нього доведеться заплатити. Ви можете видалити його і завантажити ту програму, яка вам потрібна. При видаленні заводських програм, продуктивність ПК не зміниться, а пам'ять очиститься. Потрібно розуміти, що програми встановлені для заробітку, і вони рідко можуть використовуватися. В основному, після придбання техніки, кожен проводить встановлення тих програм, які йому потрібні.

Встановлення драйверів та оновлень

Завантаження оновлень є обов'язковим для правильної роботи пристрою. Компанії регулярно проводять перевірку ОС, виявляючи проблеми та впроваджуючи нові можливості. Якщо ви використовуєте ліцензійну ОС, завантажити оновлення потрібно з офіційного сайту. При встановленні «піратської» версії доведеться витратити час на те, щоб знайти їх. Краще витратитися і купити офіційну версію, ніж потім намагатися знайти оновлення, без яких ноутбук не може справлятися із завданнями.

Перевірка основних налаштувань відтворення

Перевірте, як працює звук та мікрофон. Щоб перевірити роботу динаміків, увімкніть відео та перевірте, чи правильно вони налаштовані. Щоб перевірити мікрофон, можна ввімкнути диктофон, щоб зрозуміти, наскільки чистий звук, і наскільки якісно проводиться запис. Залежно від результатів, можна перейти в налаштування та провести коригування.

Чи потрібно звертатися до фахівців?

Не завжди налаштування ноутбуків настільки просте, як здається, тому можна звернутися до професіоналів. Вони зможуть встановити ліцензійну ОС, провести налаштування системи, і тоді не виникне жодних складнощів у використанні ноутбука. Проводити налаштування потрібно у сервісних центрах виробника.