Смерть - це реальність життя. Хоча часом про це може бути важко говорити чи навіть думати, це те, що чекає на нас усіх. Неминучість смерті радить нам підготуватися до прийдешнього часу, до того дня, коли наші фізичні тіла покинуть або залишать наші близькі. Це означає спланувати не лише те, чим вас запам’ятають, а й те, де ви хочете відпочити. Жителі Києва звертаються до ритуального бюро "Білий Янгол" бо вони зібрали кращиї професіоналів в своїй справі!
Ідея бути похованим вдома чи на сімейному кладовищі може забезпечити величезний спокій як для того, хто готує їх остаточне упорядкування, так і для членів сім’ї, які залишаться, щоб вшанувати їхню пам’ять і розрадитися в них.
На жаль, не завжди легко створити сімейне кладовище чи навіть продовжувати використовувати вже існуюче. Хоча колись домашнє поховання було нормою в Північній Америці та Європі, сьогодні ця практика суворо регулюється та навіть заборонена в багатьох регіонах.
Чому домашнє поховання?
Століттями було звичайною практикою спочивати близьких на сімейному майні. Часто це було не питанням вибору, а необхідністю, оскільки багато домогосподарств не мали ані доступу до громадського місця поховання (оскільки його не існувало), ані можливості придбати ділянку для поховання.
Однак, оскільки багато сімей жили в сільській місцевості на великих сільгоспугіддях, було і зручно, і комфортно присвятити частину майна для домашнього поховання.
Ці сімейні кладовища зазвичай доглядали члени домогосподарства з покоління в покоління, створюючи відчуття історії та безперервності. Члени родини спокійно усвідомлювали, що вони лежатимуть серед своїх близьких, як тих, хто пішов раніше, так і тих, хто прийде після. У той же час померлі могли розрадитися тим, що їхні близькі завжди були поруч. Цикл життя, смерті та оновлення відбувався протягом десятиліть і століть на сімейній власності.
Інтерес до повернення до традиційної домашньої практики поховання зберігається і, справді, здається, зростає.
Однак у сучасну епоху практика поховання значно змінилася, навіть у сільській місцевості. Було прийнято низку законів про поховання та кремацію, щоб захистити навколишнє середовище, захистити від потенційних захворювань і забезпечити безпечне та впорядковане розміщення людських останків.
Тим не менш, інтерес до повернення до традиційної домашньої практики поховання зберігається і, справді, здається, зростає. Головним мотивом цього є бажання відпочити поруч із близькими та на землі, яка, ймовірно, належала сім’ї поколіннями. Іншими словами, домашнє поховання допомагає гарантувати, що зв’язок між домом і родиною ніколи не порушується, навіть у смерті.
Правові обмеження
Незважаючи на те, що домашнє поховання може бути привабливим для багатьох сімей, це не завжди практично чи можливо. Наприклад, приватні поховання тепер заборонені федеральним, державним та/або місцевим законодавством у деяких регіонах. Навіть у регіонах, де дозволено домашнє поховання, цей процес, ймовірно, підпадає під низку обмежень і правил.
Наприклад, у Коннектикуті, Нью-Джерсі, Нью-Йорку, Мічигані, Іллінойсі, Алабамі, Айові та Небрасці домашні поховання дозволені лише за участі похоронного бюро. Вашингтон, Індіана та Каліфорнія заборонили домашні поховання, хоча створення сімейного кладовища є одним із можливих способів обійти ці закони штату. Усі інші штати певною мірою дозволяють домашні поховання. Щоб дізнатися, яких законів про домашні похорони ви повинні дотримуватися у своєму штаті, у Nolo є зручний ресурс для цього.
Створення родинного кладовища
Іншою значною перешкодою для домашнього поховання є просто реальність того, що наше суспільство стає все більш мобільним. Сімейна власність, яка передається від одного покоління до іншого, стає дедалі рідшою. Більшість із нас не залишаються в домівках своїх предків, і мало хто з нас помирає в містах і селищах, де ми народилися.
Однак це не обов’язково означає, що ви повинні відмовитися від ідеї бути похованим на власній території, . Якщо ви сподіваєтеся колись заснувати нову садибу з сімейним кладовищем, яке буде передано вашим дітям і дітям ваших дітей, ви, безсумнівно, зможете це зробити.
Головне, однак, провести дослідження, перш ніж кудись оселитися. Коли ви вирішуєте, де найкраще жити та створити спадщину, перш за все дослідіть державні та місцеві закони щодо приватних поховань і домашніх кладовищ у місті, яке ви плануєте створити власним.
Кажучи бувай
На жаль, не завжди є можливість залишатися поруч з домом. Іноді життя заносить вас, як у прямому, так і в переносному сенсі, туди, куди ви ніколи не сподівалися потрапити. І хоча ці зміни часто позитивні та захоплюючі, це не означає, що вони також не важкі.
Отже, якщо ви готуєтеся переїхати, було б гарною ідеєю приділити час і увагу, щоб подбати про свої емоційні потреби під час переходу. Рекомендуємо скористутись послугами ритуального катафалку по доступним цінам. Це повинно включати, принаймні, проведення часу, щоб попрощатися з вашим поточним сусідством і, зокрема, з вашим сімейним кладовищем перед від’їздом.
Це може дати вашому серцю, розуму та духу можливість примиритися з реальністю залишити фізичний простір позаду, навіть якщо ви несете пам’ять і дух своїх близьких із собою у своє нове життя та дім.
Домашнє поховання: винос
Домашнє поховання може бути прекрасним способом увійти в останній спочинок, зберігаючи фізичний зв’язок із домом і близькими. Перш ніж прийняти рішення про приватне поховання для себе чи когось, кого ви любите, важливо зрозуміти поточні закони про поховання та кремацію у вашому регіоні.
Переконавшись, що ваша сім’я продовжує дотримуватись відповідних законів, ваш сімейний цвинтар справді може продовжити дорогоцінну традицію, яка збережеться для майбутніх поколінь.