AD_4nXdVEVgqVs4tVF5aSDQdEkUEL_18xa6WRLo-eKF0Q38lgSsnRYwiXu7rgAqIBRn2DOA2QOw2y15jhyjodqrc_bSq5RuhwdBNLdbapxUyENyuM-QF7Q59OeFP6Yik_IxiDEC4HuPbtM1Uqga2Yap0pFJGPQTkmF-3zYDLhSDv7g?key=1213oCN8TqJI62-sSfdxHQ

Після того, як мода взяла стрімкий курс на природну красу, жіночі уподобання щодо білизни також радикально змінилися. Ясна річ, популярними стали бра без підкладок — топи та бралети. Але що робити жінкам, які хочуть додати грудям об’єму, однак вважають ефект push up обтяженням? У таких випадках універсальним рішенням буде купити бюстгальтер балконет.

Особливості фасону

Основна риса балконета — відкриті чашечки зі швами, які закривають близько 50% грудей (десь на 1-1,5 см вище соска). Переважна більшість моделей також має кісточки — підгрудні та бокові. Ця деталь необхідна для підтримки, враховуючи те, що груди все ж не повністю прикриті тканиною. Підтримувальну функцію виконують також Т-подібні шви на чашках — вони ж роблять бюст більш рельєфним. Саме тому балконет останнім часом набуває статусу бестселлера. Цей фасон дає змогу забезпечити ефект, подібний до push up, проте без застосування поролонових чи гелевих вкладок у чашки.

Лямки балконетів зазвичай розташовані ширше, ніж у стандартних бюстгальтерів: вони кріпляться з боків чашок а не з центру. Так бретелі залишаються невидимими навіть під широкими вирізами. 

Балконет: плюси і мінуси 

Здається, що бюстгальтер балконет складається з одних переваг. Він миттю освіжає образ, створюючи рельєфний бюст і силует «пісочний годинник» - мрію багатьох жінок. Окремо варто відзначити здатність бретелей бути «невидимими» під одягом завдяки широкому розташуванню.

Єдиними недоліками балконета можуть бути сповзання лямок і «вилізання» грудей із чашки - зверху та з боків, ближче до пахв. Втім, ці проблеми виникають тільки у власниць певних типів статури. Так, бретелі можуть зісковзувати з вузьких плечей через особливості посадки. Але це можна виправити, тугіше підтягнувши лямки (але, звісно, без фанатизму). Причина другої проблеми - поєднання «повні груди + невідповідний розмір бюстгальтера».

Фасон, що пасує до всього

AD_4nXcVqgKkFN5jNKrd0G0LzbJF7CSYCzdTN5jr0ez64fq3U4uJ0FHKIf-QoaH7QiFacr1s7X20jrY-0UsXr5pcWaDQ-NCmUMYRDc3wpiZxRuUReq8zKlMt9gHlj-ZJbpSNzHPNUYhNaP2Ah0zEZvHS1y0SDrX3ROf1oWasOuBpTw?key=1213oCN8TqJI62-sSfdxHQ

Завдяки особливостям крою балконети чудово сполучаються з найрізноманітнішим одягом. Дуже вдало такий бюстгальтер буде виглядати під речами з V-подібним або низьким вирізом. Широке розміщення лямок також добре підходить для квадратних вирізів.

Якщо добре перетрусити гардероб, ви з’ясуєте, що можете носити балконет практично з усім:

  • улюбленою декольтованою футболкою;
  • майками та топами, з-під лямок яких зазвичай видно бретельки бюстгальтера;
  • вечірніми або коктейльними сукнями на тонких бретельках або без них; 
  • із прозорими блузками та платтями;взагалі без одягу — у комплекті з відповідними трусиками для зваблення.

Крім того, оскільки балконет створює ефект push up, то цей фасон можна носити з усім одягом, до якого пасують класичні бюстгальтери з пуш-апами. Це обтислі топи, лонгсліви, футболки та сукні. Особливо виграшно вони виглядатимуть, якщо під них одягати гладенькі моделі, не прикрашені рельєфним мереживом. А під одяг з відкритими плечима варто добирати балконети зі знімними бретелями: такі є, зокрема у Leilieve та Si e Lei.

Вікторія Котлярова,

https://www.intimo.com.ua/blog/author/viktoria-kotliarova