Напевно немає такого автолюбителя, який хоча б раз не побував в автосервісі і не довірив діагностику або ремонт свого транспортного засобу його професійним співробітникам. Крім того, думаю, багато хто з Вас мали можливість особисто спостерігати, як автомобіль піднімають вгору з допомогою спеціального пристрою іменованого автоподъемником. Погодьтеся, річ досить корисна, шкода тільки коштує дуже дорого і не по кишені пересічному власникові машини (вартість двухточечного автопідйомника в Україні стартує приблизно від 26000 грн.). Але якщо раптом Ви вирішите відкрити власну майстерню, а місце для оглядової ями передбачено не буде, то обійтися без допомоги подібної установки просто неможливо. Саме про те, які бувають автопідіймачі, як правильно встановлювати і піде мова в даній статті. А придбати автопідйомники для автосервісу ви можете на http://www.autom.com.ua/ua/oborudovanie_sto/podemnik/
У наш час, на авторинках можна знайти практично будь-яку потрібну Вам деталь, а чого немає в магазинах конкретного міста, то вже точно є в інтернет-магазинах країни. Не виняток у цьому плані становлять і автопідіймачі, представлені в найрізноманітнішому вигляді, що відрізняються один від одного різними характеристиками, в тому числі ціною. Можна вибрати більш серйозну модель, але тоді в процесі його установки доведеться звертатися за допомогою до фахівців, а можна доглянути собі варіант із додається до нього інструкції і обійтися своїми силами, заощадивши тим самим пристойну суму грошей. Що таке підйомник і для чого конкретно він потрібен ми зараз спробуємо з'ясувати.
Даний пристрій є найбільш потрібним і часто використовуваним видом сервісного гаражного обладнання, призначеним для максимально швидкого і комфортного доступу до всіх частин автомобіля, з метою їх ремонту, заміни або тестування. Думаю, не варто говорити, що якісний автопідйомник, крім інших особливостей, має забезпечувати стовідсоткову безпеку співробітника, що працює з ним, що є, напевно, одним з найбільш важливих умов його експлуатації. До основних технічних характеристик будь-якого підйомника, які варто враховувати при його виборі, відносять: власну масу, вантажопідйомність, потужність електродвигуна, максимальну висоту підйому, час підйому до найвищої точки, враховуючи максимальну навантаження, відстань від підлоги до верхньої частини кронштейна, габарити пристрою і максимальний ухил (особливо актуально для четырехстоечных підйомників), необхідну висоту приміщення і розміри площі для встановлення обладнання, вимоги до фундаменту.