
12:20, 22 листопада 2016 р.
Щодня розстрочку на "комуналку" оформляє десяток черкащан
Тепло в розстрочку. Послугу почасткової оплати за опалення щодня оформляють 10-12 черкасців. Для зручності містян зразок заяви на оформлення розстрочки навіть почали друкувати на платівках, – розповідає Вікка.
Усього ж, прогнозують комунальники, такою послугою зацікавляться близько 10 тисяч містян. Про це повідомили у абонентському відділі "Черкаситеплокомуненерго".
Нагадаємо, в минулому місяці Уряд дозволив громадянам, які не отримують житлові субсидії, платити за опалення в розстрочку. Таким чином українці зможуть платити за тепло в опалювальний сезон лише половину вартості. Решту потрібно буде сплатити протягом квітня-вересня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
Вчора
Як змусити штучний інтелект працювати на себе
Новини компаній
17:50
11 березня
Оголошення
12:53, 10 березня
11:18, 7 березня
2
11:18, 7 березня
4
08:18, 3 березня
3
12:59, 28 лютого
live comments feed...