Рушник, яким приємно користуватися: що варто знати про його вибір
Час від часу нам хочеться порадувати себе та своїх близьких новими дрібничками для побуту. Однією з таких дрібничок є комплект рушників, який є атрибутом кожного дому та чудовим подарунком на свято.
До вибору цієї важливої частини побуту потрібно ставитися відповідально, адже це перше чим Ви огортаєте своє тіло після виходу з ванни, це те, що допомагає Вам прокинутися після ранішніх процедур.
Вибрати якісний рушник - завдання не із легких. По-перше, потрібно визначитися який саме рушник Вам треба, з якого матеріалу та для яких потреб. Здебільшого ми купуємо рушнички для лиця, рук, ніг, кухонні та банні. Широкий вибір кольорової гами якісних комплектів рушників Ви можете придбати в інтернет-магазині https://my-present.com.ua.
Основні види рушників:
Вироби невеликих розмірів використовують для гостей, їх виготовляють із натурального матеріалу який є досить довговічним.
Стандартним розміром рушників вважають значення 50х70. Їх використовують для кухні чи обличчя.
Більші рушники розмірами 50х90 здебільшого використовують для обличчя після вмивання, які також виготовлені з натуральних тканин.
Рушники розміром 50х100 використовують в якості маленьких душових або для гостей.
Рушник більших розмірів є класичними банними. Такі вироби зручно брати в сауну та спа, їх також виготовляють із натуральних матеріалів, які добре вбирають вологу.
Як вибрати правильний рушник
Є основні моменти, на які необхідно звертати увагу під час покупки рушників:
- склад.
- структура тканини, з якої виготовили рушник.
- щільність полотна.
- висота ворсу.
- м'якість і здатність вбирати вологу.
Поради щодо вибору:
Коли вибираєте рушник, його треба ретельно оглянути: виріб має бути рівномірно покрашений з двох сторін і не віддавати запахом хімії. Для визначення жорсткості варто його потрогати та спробувати прикласти до відкритих частин тіла. Для перевірки натуральності тканини варто вилити воду на гладку поверхню та протерти її рушником. Якщо залишки води залишилися - у складі є синтетика. Перед тим як використовувати новий виріб, його бажано випрати - так рушник буде краще вбирати вологу.
Якісний рушник, my-present.com.ua
Загалом прати рушники варто за температури 40-60 градусів та із використанням м'яких засобів для прання, щоб виріб не став надто жорстким. Не рекомендується прати рушник з речами, що мають гачки або блискавки, адже це може утворити затяжки. Також не варто прати разом білі та кольорові полотенця. Вироби краще сушити природнім шляхом на свіжому повітрі без пересихання та не варто прасувати.
Якщо з якихось причин утворилися затяжки, їх добре зрізати ножицями, так не буде дірок. Якісний рушник не повинен бути дуже легким.
Отже, купити комплект рушників та багато інших корисних речей для дому, які Ви можете використати для себе особисто і в подарунок близьким, родичам та друзям можна в магазині My present.