Як українцям платити за мобільний зв'язок менше: 4 способи заощадження
В умовах регулярного підвищення тарифів мобільними операторами багато хто намагається знайти способи заощадження. Щоб постійно перебувати на зв'язку, користуватись інформацією та розвагами в інтернеті та не витрачати при цьому чималі гроші, абонентам Київстар, Vodafone та lifecell варто дослухатись деяких порад фахівців.
Вибір оптимального тарифного плану
Насамперед важливо визначитись із оптимальним тарифним планом, який би відповідав вашому бюджету та потребам. Деякі оператори пропонують дешеві пакети послуг з обмеженою кількістю хвилин, смс та інтернет-трафіку.
Якщо ви користуєтеся інтернетом часто, варто вибрати тариф із великою кількістю трафіку. Якщо багато розмовляєте по телефону – надати перевагу тарифу з великою кількістю хвилин.
Також треба слідкувати за акціями та персональними пропозиціями операторів, які можуть суттєво знизити місячну оплату.
Використання програм для спілкування
Для того, щоб заощадити на дзвінках та смс, варто використовувати програми для спілкування, які дозволяють спілкуватися безкоштовно через інтернет. Наприклад, Viber, WhatsApp, Telegram. Причому їх можна використовувати без оплати не лише в Україні, а й за кордоном.
Обмежене використання мобільного інтернету
Інтернет-трафік – одним із найбільш затратних складових мобільного зв'язку. Щоб заощадити, варто обмежити використання мобільного інтернету. Коли це можливо, слід використовувати Wi-Fi, відключаючи при цьому мобільний інтернет.
При використанні мобільного інтернету треба уникати завантаження важких файлів і стримінгу відео.
Автоматичне оновлення програм
Великий обсяг інтернет-трафіку може використовувати автоматичне оновлення програм, що призводить до додаткових витрат на мобільний зв'язок. Тому варто відключити цю функцію та краще оновлювати їх вручну тоді, коли є підключення до Wi-Fi.