Золоті сережки: прикраса, яка підіймає настрій
Навряд чи у світі є дівчата, які принципово не носять сережок. Цю прикрасу обожнюють усі! Воно й недивно: сережки додають образу елегантності й стилю, привертають увагу до обличчя, та й просто покращують настрій, врешті-решт. Якщо саме зараз ви думаєте про новеньку пару, можна подивитися тут https://jewelshop.com.ua/sergi/zolotyie_sergi/ а далі ми будемо розбиратися, якими бувають сережки із золота, як правильно їх обирати та де купляти зі знижками. Тож розпочнімо!
Різновиди золотих сережок
Не всі жінки знають, але кожен вид сережок має свою назву. Якщо хочете бути в темі, уважно почитайте наш список ─ у ньому ми зібрали найпопулярніші різновиди з назвами та поясненнями:
- пусети ─ або маленькі й лаконічні моделі-гвіздочки, або варіанти з рухомим елементом;
- шандельєри ─ великі сережки-люстри для вечірок, традиційно помітні й деталізовані;
- конго ─ кільця, які бувають різної величини й товщини, з каменями чи іншим декором;
- протяжки ─ довгі й тонкі рухомі сережки-ланцюжки, які протягують крізь прокол у вусі;
- панделок ─ моделі з краплеподібною підвіскою, у тому числі зробленою з каменя;
- тассель ─ сережки, що прикрашені підвісками-китицями з тканини чи інших матеріалів;
- кролери (чи клаймбери) ─ моделі, що ніби підіймаються по вуху від місця проколу вгору;
- кафи ─ сережки, які не вимагають проколювання вух і носяться на мочці або ж на хрящі;
- джекети ─ вид пусетів із підвіскою, яку можна надягати й знімати, змінюючи їхній вигляд.
Мало хто про це думає, та крім класифікації за зовнішнім виглядом, сережки діляться на види ще й за застібкою. Замочок може бути італійським, англійським, французьким. Також це може бути штифтова або гвинтова застібка, затискач, петля, шпилька. Найбільшої довіри заслуговують гвинтова та англійська застібки ─ вони настільки надійні, що втратити такі сережки майже неможливо.
Як обрати свою модель: поради від «Ювелір Капітал»
Існує таке універсальне правило: форма сережок не повинна дублювати форму обличчя. Тому дівчаткам із худеньким личком не варто обирати протяжки та довгі вузькі підвіски, жінкам із круглим обличчям ─ кільця, а, панночкам із масивним підборіддям ─ квадратні та прямокутні пари.
Керуйтеся особистим смаком. Що ви хочете ─ сережки з червоного, жовтого або білого золота з родієвим покриттям? Модель без вставок або зі вставками з напівдорогоцінних чи дорогоцінних каменів? Класичні сережки, дизайн у вечірньому, етнічному, вінтажному, романтичному стилі тощо.
Пам’ятайте, що діаманти будуть блищати яскравіше на холодному фоні білого золота. А на теплому фоні червоного й жовтого вони сяють м’якіше й делікатніше. Зі вставок, крім діамантів, популярні рубіни, сапфіри, смарагди, муассаніти, танзаніти, перли, аметисти, малахіт, бірюза, перламутр.
Також важливо визначитися з бюджетом, який ви готові виділити на сережки. У магазинах є варіанти на будь-який гаманець. Звичайні золоті пусети в простому дизайні вартують десь 30 доларів. А багаті деталізовані сережки з коштовними каменями можуть коштувати і 2000 доларів.
Де купити золоті сережки в Україні за вигідною ціною
Незважаючи на те, який саме вид сережок вас цікавить, придбавати їх потрібно тільки в перевіреному місці. Там, де нема сумнівів у якості виробів. Де прикраси мають усі необхідні бірки й штампи від Пробірної Палати, а коштовні камені супроводжуються спеціальними сертифікатами.
Таким перевіреним магазином для вас може стати «Ювелір Капітал». На його користь говорить те, що він має вже більше мільйона задоволених клієнтів. А все тому, що їх там поважають і цінують.
Приміром, у цьому інтернет-магазині ви завжди можете купити золоті сережки з гарною знижкою, а при замовленні від 2500 грн їх безкоштовно і швидко доставлять у будь-який куточок нашої країни. Якщо розгубилися й не знаєте, що саме з величезного асортименту обрати, на допомогу поспішають професійні консультанти. Вони дадуть корисні поради й детальні відповіді на запитання, порівняють для вас будь-які моделі.
А ще в «Ювелір Капітал» дозволяють обміняти прикраси, коли з якихось причин замовлений ювелірний виріб вам не підійшов. І це попри те, що українське законодавство взагалі не передбачає для прикрас такої можливості. Оце клієнтоорієнтованість!
Сережки відомих ювелірних домів Європи
В усі часи прикладом для наслідування були ювелірні шедеври відомих брендів. За ними полюють, ними надихаються, вони викликають захват. Ось кілька варіантів сережок від легендарних французьких, італійських та швейцарських брендів для натхнення:
- Пара у вигляді листя плюща зі знаменитої колекції Lierre de Paris від Boucheron. У французькій культурі плющ символізує кохання та міцну прив’язаність до іншої людини. Такі сережки вироблені з білого золота, а на їхню інкрустацію пішло 96 круглих діамантів.
- Сережки в графічному стилі з флористичної колекції Frivole від Van Cleef & Arpels. Це мініатюрні й витончені пусети у вигляді найніжніших квіточок, виконаних або з рожевого золота з рубінами, або з жовтого золота зі смарагдами в центрі.
- Великі вечірні шандельєри Teodolinda від Buccellati. Біле й жовте золото, багато сапфірів і розкішний краплеподібний рубін у середині, квіткові мотиви ─ цей складний дизайн із неймовірною кількістю деталей не може лишити байдужим нікого.
- Елегантні моделі з геометричної колекції Ice Cube від Chopard, ідеальні для міського стиля. Серед них є сережки з білого, рожевого, жовтого золота. Деякі з них декоровані діамантами наполовину, деякі повністю, також представлені пари без каменів.
На замітку. Українські ювеліри теж виробляють дивовижні золоті сережки на будь-який смак. Тому нашим дівчатам буде зовсім неважко обрати пару своєї мрії ─ бажаємо вдалих покупок і багато задоволення від нових прикрас!