• Головна
  • Духовний радник Трампа - пастор Марк Бернс відвідав Бучу, Ірпінь та Бородянку
04:26, Вчора

Духовний радник Трампа - пастор Марк Бернс відвідав Бучу, Ірпінь та Бородянку

Американець побачив жахливі злочини, скоєні росіянами.

Духовний радник Трампа в Україні

Духовний радник Трампа в Україні

До України прибув особистий духовний радник президента США Дональда Трампа Марк Бернс. Це відома в релігійних і політичних колах США постать, чий голос сьогодні має вагу у формуванні нової стратегії та політики Америки.

Насамперед пастор вирушив до Бучі, Ірпеня та Бородянки, щоб він на власні очі побачив наслідки злочинів російської армії проти мирного населення України та особисто почув спогади свідків, переживших цю страшну окупацію.

“Побачене глибоко вразило його — він не приховував болю, обурення і щирого співчуття”, — зазначив рабин.

Він переконаний, що ці емоції та свідчення не залишаться особисто у нього. Бернс є людиною, яка має можливість бути почутим там, де приймаються великі рішення.

“І я вірю, що голос правди з України буде донесено до самого серця нового американського керівництва”, — наголосив рабин.

31 березня 2025 року виповнилося три роки відтоді, як на Київщині було звільнено від російських окупантів Бучу, а за кілька діб — всю Київську область та північ України. Військові РФ розстрілювали та катували українців, за час окупації у Бучі загинула 381 людина, а у всьому Бучанському районі - близько 1200 людей.

Інформує tsn.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...